czwartek, 30 kwietnia 2015

Podrywanie mężczyzn 3xNIEWitajcie! Powracam do was po bardzo długiej przerwie. Mam nadzieję, że jeszcze mnie nie opuściliście i nadal jesteście ze mną. W dzisiejszym poście ,,JAK CHŁOPAK NA PEWNO NIE PODERWIE DZIEWCZYNY'' Temat dziwny, ale bardzo interesujący! Także zapraszam.
Nie opowiadaj mi o matematyce, fizyce i innych bzdetach.
Po prostu wiele dziewczyn nie interesuję się matematyką. A myślisz, że jak powiesz np. 2+2=4 To dziewczyna na ciebie poleci? Jesteś w błędzie! Dziewczyny,kobiety to nie interesuje, wolą porozmawiać o czymś innym. Ja boję się nauk ścisłych jak ognia. No biologi nie, bo ona zawsze była miła.
Nie chwal się.
Najczęściej popełniany błąd, który mnie przeraża. Podchodzi do mnie chłopak i mówi fajne mam buty? Jeszcze nie zdążę odpowiedzieć, a ty sam powiesz że są super.  Głupota aż do bólu.
Ustępowanie mi miejsca w autobusie,pociągu.
Nie jestem połamana, nie mam osiemdziesięciu lat, drewnianej nogi i nie chodzę o lasce. Obie moje nogi są w jak najlepszym porządku. Nie lepiej zwolnić mężczyzno miejsce jakiejś starszej pani? Ona przynajmniej na tym miejscu skorzysta- ja przez kolejne siedem godzin będę siedzieć w szkole. Myślcie! 
Nie mów że każda dziewczyna leci na pieniądze!
Jesteś w błędzie. Jest wiele szczęśliwych par którzy się kochają bez względu na pieniądze. A może chłopacy lecą na hajs? Zastanówcie się!
Zbyt wczesne mówienie o uczuciu.
Znacie się np. 2 dni , a ty już mówisz że mnie kochasz. Nawet nie znamy osoby z drugiej strony a już wielka miłość? NIE NIE NIE! 3x nie. To nie ta strona kolego. Najpierw poznaj dziewczynę, najpierw przyjaźń później miłość :)

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajny i pomysłowy post! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy post :)

  http://by-aleksandraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację! Czasami sposoby na podryw są idiotyczne haha :D

  Wróciłam do blogowania, więc zapraszam do siebie! :) Miło będzie, gdy skomentujesz lub zaobserwujesz, jeśli Ci się spodoba. :)
  alexandrak-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorszy jest podryw na ,,złego chłopca" haha :D


  Obserwuję, http://zollysx.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre :) Święta racja:)
  Po za tym świetnyyyyy nagłówek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy post, jeszcze nigdzie takiego nie widziałam .Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Szybkość to u Panów chyba najgorsza wada. Ciekawy post.

  OdpowiedzUsuń